Duman mp3leri indir
Duman

Duman mp3leri indir

     Türk Müziğinde rock tarzının önemli temsilcilerinden bir gurup karşımızda Duman. Gitarist Batuhan Mutlugil ve Ari Barokas, baterist Mehmet Demirdelen ve de olmazsa olmaz vokalimiz Kaan Tangöze. Genellikle sürekli jöleli(!) saçlarıyla ve de konserlerinde ' arkadaşlaaaaaarrr' uzatmalarıyla tanınan bu solisti tanımasak rakıcı zannedebiliriz. Duman konserine gidenler bilir ki kayıttakinden çok daha iyi bir ses ve de performans ile karşılaşırsınız. O kadar ki eğlenir giden insanlar. Ancak neşeli gündeyseniz dinlememeniz gereken birsürü şarkıları vardır bu 4 adamın.

     Peki bu Duman nasıl toplanmış? Müziğe her zaman ilgisi olan Kaan bey eğitim için çıktığı yurtdışında da müziğe devam etmiş. Öncesinde olan Mad Madame adlı gurupta kim var kim yok bilmiyorum işler çorba olmuş anlayacağınız. Bu gurupları anlatmak da zor arkadaş bir albümünde eski üyeler de var bir albümden sonra biri çıkmış biri girmiş. Bende emeğe saygıdır falan yazmaya çalışıyorum ama yok yani beyin yanıyor. Neyse bu iş uzar gider o yüzden.. 1999 yılında ilk albümleri Eski Köprünün Altında'yı çıkartırlar. Gerçek anlamda bir gurup olmaları ve de camiada yer almaları bu yıl başladı diyebiliriz. Bu albüm çok çok bi ses uyandırmasa da ikinci albümleri 'Belki Alışman Lazım' ile dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarmışlar. Duman..

      Bugüne kadar ardında epeyce eser bırakan gurubun kendi albümleri dışında düetden oluşan da birçok çalışmaları vardır. Eserlerini kendileri yazıp söyleyen bu içli gurup bizlere her geçen gün yeteneklerini sergilemeye devam ediyor. Duman.

Online
  • Görüş & Öneri