Ayshe mp3leri indir
Ayshe

Ayshe mp3leri indir

      Hepimizin bildiği gibi ünlü olmak için eli yüzü düzgün tüm yabancı uyruklu bayanlar Türkiye'ye gelir Ayşe Özdemir, Ayşe Akın veya müzik camiasındaki adıyla Ayshe. Bizlerde alır bu insanları hiçbişey yapmalarına gerek duymadan Allahuekber dağlarına çıkarırız. Tahmin edersiniz ki Brükselli güzel Ayshe için de yapabileceğim tabir budur.

       Babası Afyonlu ve geleneklerine düşkün bir adam olduğundan Ayshe hanımı biraz fazla sıkmış tabi bu kız da pek ele avuca sığıcak gibi değil 18-19 yaşlarındayken kendi yaşıtlarındaki bir çocukla evlenmiş. Bunu babasından kurtuluş olarak gören Ayshe 3 ay sonra boşanmış ve de gerçek bir evlilik hayatlarının olmadığını söylemiştir. Artık orası bizi ilgilendirmez de asıl bombayı daha sonra patlatmış hanım kızımız.

       Sizde görmüşsünüzdür ilk Güllerin Savaşı dizisinde gördük sonrasında Cem Belevi ile yaptığı Kim Ne Derse Desin adlı düetle tanıdık Ayshe'yi. Tabi sesinden çok dansıyla hatırlarımızda kalıyor.. Neyse en sonunda Sinan Akçıl ile şarkı yazmaya başlıyor Ayshe hanım. Bizde bunları kendisinin verdiği egoist röportajında görüyoruz ki Sinan Akçıl kendisine aşıkmış. Ancak kendisinin birşey hissetmediğini Ebru Şallı'nın da kendisini arayıp, mesaj attığını söyleyerek bir ailenin tüm özelini fütursuzca ortaya seriyor. Sesinin güzel olup olmadığına gelirsek pek de yetenek fışkırıyor denemez.

Ayshe Albümleri indir

Online
  • Görüş & Öneri